» » » Śruba kulowa HIWIN R16-05-1138-1200 z nakrętką zarobiona CNC
Kategorie
Kontakt
  • Poltech s.c.
    NIP: 6792955604
  • E-mail:poltech@poltechcnc.pl
  • Telefon12-654-88-82
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: HIWIN R16-05-1138-1200
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Nowa śruba kulowa HIWIN z obrobionymi końcami od strony napędu i podtrzymania
wraz z nakrętką
kulową HIWIN R16-5T3-FSI DIN 69051 C7
Śruba kulowa HIWIN R16-05-1138-1200
(Śruba kulowa HIWIN fi 16 mm skok 5 mm, długość gwintu: 1138 mm, długość całkowita 1200 mm)